ZAR - Krby a komíny
MENU
ZAR - Krby a komíny

Už viac ako 13 rokov premieňame Vaše sny na skutočnosť. Prinášame pokoj, lásku a pohodu nielen do Vašich obývačiek ale i sŕdc. Každé dielo je pre nás nová výzva, ku každému dielu pristupujem individuálne, ponúkame dlhoročné skúsenosti, poradenstvo, inovatívne technológie, materiály a odbornú montáž.

 

Dajte nám Vašu dôveru a nesklameme Vás – však dom bez krbu je ako človek bez duše.

Cech Kachliarov

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán, hovorí staré príslovie.
Prinášame Vám ho do Vašich obývačiek, aby oheň bol nielen Vašim sluhom, ale aj príjemným spoločníkom.

7 dôvodov prečo krb/kachľovú pec od člena Cechu kachliarov

1

Zdravie

 

Používame len certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Pre naše stavby nie sú prípustné materiály s obsahom azbestu, uvoľňujúcich sa mikrovlákien alebo popolčeka. Maximálna pozornosť patrí aj ochrane pred uvoľnením škodlivých látok zo spaľovania do obytného priestoru a do atmosféry. Pri navrhovaní krbu alebo pece berieme ohľad aj na prípadné alergie na prach a volíme vhodný druh spotrebiča.

 

2

Kvalita

 

Prechádzaním na nové technológie, používaním kvalitných materiálov a pracovných postupov neustále zvyšujeme kvalitu našich diel. Vzájomným zdieľaním so skúsenosťami pri používaní materiálov a technologických postupov, upozorňujeme na kladné aj záporné stránky. Z chyby jednotlivca sa poučíme, dobrú skúsenosť nasledujú i ostatní.

3

Technológia

 

Takmer vo všetkých oblastiach života dochádza v súčasnosti k rýchlemu vývoju nových technológií a neobišlo to ani oblasť kachliarstva. Čoraz prísnejšie emisné normy pre ochranu životného prostredia boli hlavným hnacím motorom pre vývoj technológií stavieb krbov a pecí. A máme dobrú správu – súčasné spotrebiče na tuhé palivo, či už krby, pece alebo sporáky patria medzi najekologickejšie vykurovacie systémy s nízkymi emisiami a vysokou účinnosťou spaľovania. Diela dimenzujeme podľa novodobých prepočtových noriem, využívame najmodernejšie technológie a postupy.

4

Bezpečnosť

 

Dodržiavaním protipožiarnych predpisov chránime Vaše zdravie i majetok. Na cechových stretnutiach analyzujeme príčiny požiarovosti na konkrétnych prípadoch, kedy investor podcenil výber kachliara a prizýva si nás už len kvôli znaleckému posudku. Nepatrite medzi tých, ktorí nás kontaktujú až vtedy.

5

Vzdelávanie

 

Naši členovia sa pravidelne zúčastňujú na školeniach a odborných praktických seminároch, čím si udržiavajú vysoký štandard svojej odbornosti. Členom cechu sa môže stať len remeselník s riadnym výučným listom v odbore kachliar.

6

Záruka

 

Vďaka vzdelávaniu a používaniu moderných a bezpečných postupov dostanete od našich členov vždy kvalitný produkt. Pokiaľ by ste mali pocit, že tomu tak nie je, obráťte sa na náš cech, ktorý disponuje rôznymi nástrojmi pre zjednanie nápravy.

7

Tradícia

 

Vážime si naše remeslo, udržujeme tradície a nadväzujeme na prácu našich otcov a predchodcov.