ZAR - Krby a komíny
MENU
ZAR - Krby a komíny

pocíť to teplo …

DOM BEZ KRBU

JE AKO ČLOVEK BEZ DUŠE

tu nás nájdete

ZAHREJTE PRIESTOR

SVOJEJ TERASY

Krbové a komínové štúdio Martin

Firma ZAR KRBY KOMÍNY vznikla v roku 2006 ako maloobchodná predajňa krbov a krbového príslušenstva. Viac ako 15 ročné skúseností v predaji spolu s množstvom spokojných zákazníkov svedčia o kvalite našich služieb.

Na ploche viac ako 150m2 nájdete široký sortiment krbových vložiek, piecok, grilov, peletovacích kachlí a ostatného materiálu potrebného ku krbu a komínu.

Produktová ponuka

 

Profesionálna montáž

V roku 2007 získal majiteľ výučný list v obore „kachliar“ a následne sme začali realizovať naše prvé diela. Za nasledujúce roky sme získali odbornosť, ktorá neznamená len vyučiť sa za rok. Kachliarske remeslo predstavuje okrem vyučenia aj vzťah k tomuto remeslu. Zručnosť a skúsenosti odborníka reprezentuje tiež členstvo v CECHU KACHLIAROV.

Našou prioritou je spokojný zákazník a dielo ušité priamo na mieru z dôrazom na celkovú funkčnosť a dizajn. Preto neváhajte a s dôverou sa na nás obráťte.

Viac o montáži

 

Akcie a novinky

Skamotec
AKCIA – izolačná platňa scamotec 225 – 1000x610x30 – 27,90€ – nová cena 24,70€

Skamotec 225 – 1000x610x30 mm SKAMOTEC 225 sú veľmi ľahké, kremičitano-vápenaté izolačné platne s tepelnou odolnosťou do 1000°C. Je to stavebný materiál, ktorý prináša úplne novú kvalitu spracovania pri stavbách krbov a kachľových pecí. Je v ňom integrovaná obmurovka spolu s tepelnou izoláciou, takže požadovanú tepelnú ochranu vykonáme v jednom pracovnom postupe. Vlastnosti hygienická nezávadnosť…

Viac info

Phantom P500c
plynový gril PHANTOM P500 skladom

predstavujeme novinku - plynový gril PHANTOM P500 luxusný vzhľad, matný čierny povrch, super funkcie INFRAČERVENÝ ZADNÝ GRILOVACÍ HORÁK - GRILUJTE AKO PROFESIONÁL Infračervený grilovací horák je ideálny ako pre vysokoteplotné pečenie, tak aj pre pomalé zapekanie. VYLEPŠENÝ MULTIFUNKČNÝ OHRIEVACÍ ROŠT Prémiový, vysoko odolný nerezový držiak úplne nahrádza bežný ohrievacie rošt. ODOLNÝ ROŠT WAVE ™ Z…

Viac info

Jotul Ventilátor Zdarma SK 1
VENTILÁTOR ZDARMA!

V spolupráci s firmou JOTUL, ku každým zakúpeným kachliam v tejto značke a v sume nad 1.300,-€ má každý zákazník ventilátor ZDARMA! Platí do vypredania zásob.

Viac info

Les Logo Manual Page 004
ODPORÚČAME SLOVENSKÉHO VÝROBCU EKOLOGICKÉHO PALIVA! FIRMA LES

Slovenský výrobca brikiet   LES – zelená energia je slovenská značka, pod ktorou pre vás vyrábame EKO BRIKETY LES. Veríme, že nahrádzať fosílne palivá ekologickými, je v dnešnom svete nevyhnutnosťou. EKO brikety a EKO pelety LES sú moderným spôsobom kúrenia a získavania tepla, ktorý šetrí vaše peniaze, čas, námahu aj životné prostredie. Ekológia a recyklácia majú zmysel.…

Viac info

Patio E1524554017915
záhradné stoly PATIO

Záhradné stoly PATIO - moderný štýl pre Vašu záhradu a terasu

Viac info

Produktová ponuka

Krbové vložky

Každý deň sa vracať do tepla a bezpečia, zasadnúť k rodinnému krbu a len tak sa nechať unášať atmosférou praskajúceho ohňa je túžbou každého z nás.

Ponukame krbové vložky popredných českých, slovenských, kanadských, nórskych a nemeckých výrobcov vysokej kvality.

Ponuka

Krbové kachle

Čarovný pohľad na praskajúci oheň a dotvorenie príjemnej atmosféry každého priestoru, to sú krbové kachle z našej ponuky.

U nás nájdete širokú ponuku modelov od tradičných až po moderné prevedenie či už slovenských alebo zahraničných výrobcov.

Ponuka

Sporáky

Pre skvelý zážitok z varenia je tu pre Vás široký výber sporákov na pevné palivo od popredných slovenských a českých výrobcov.

Výnimočný kúsok do vašej kuchyne.

Ponuka

Peletovacie kachle

Kachle, ktoré vykurujú samé, alebo kúrenie budúcnosti?

Sú určené najmä ľuďom, ktorý majú radi svoje pohodlie a pohľad na horiaci oheň bez námahy… Prikladanie je automatické, moderný dizajn a minimálne úsilie na obsluhu. Vykurovanie nielen jednej miestnosti, ale aj celého domu zabezpečia kvalitné a dizajnové peletovacie kachle od popredných svetových výrobcov.

Ponuka

Plynové grily NAPOLEON

Teplo a slnečné lúče všetkých lákajú von do prírody a záhrad, vychutnávať spoločne s priateľmi, alebo rodinou to nádherné počasie, pohodu a dobrú grilovačku. Jediné, čo ku tomu potrebujete je, zabezpečiť kvalitný gril pre grilmajstra, aby ste si mohli spoločne vychutnávať tú správnu čarovnú atmosféru.

Ponúkame špičkové Kanadské plynové grily, s ktorými je radosť grilovať.

Ponuka

Ďalší krbový sortiment

V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkového materiálu potrebného k stavbe krbu a komína.

Kachliarske malty, dymovody, izolačné a akumulačné dosky, lepidlá, mriežky, šamoty.

Ďalším sortimentom sú sklá pod kachle, krbové náradie a koše na drevo.

Všetky produkty